פעילות

 • סקירות נבחרות פרסם עדכון לפני 2 weeks, 1 day

  קבלו בבקשה את גילה נאומן עם הספר “כריות אוויר” (הוצאת “גוונים”).

  תלמה שדות נתפסה לא מוכנה. חיבתה העמוקה לקווים ברורים של מותר ואסור, יחד עם נטייתה הטבעית לבעוט במוסכמות שאינן לרוחה, נדחקו לפינה מאז נישואיה למיקי. יש לה כמעט כל מה שאישה כמותה עשויה לחלום עליו – בעל שרמנטי, קריירה מרתקת, חברות נפש, שתי ילדות מקסימות ובית בפרברים. אך צירוף גורלי של מאורעות שתחילתם ביום בו פתחה את הדלת בפני אדם זר ושיאם במחלת הלוקמיה של בתה, מנתץ את בועת הזכוכית המושלמת שלה לרסיסים. בניסיון להתמודד עם הסערה הפוקדת אותה, בוחנת תלמה שתי וערב כל היבט בחייה, ומגלה תחושות ותשוקות שלא האמינה שעדיין מפעמות בה – המסמנות לה בבירור כי היא מאוהבת באחר. האם ככלות הכל, תאזור תלמה אומץ, תקשיב לצו לבה ותיתן דרור לתשוקותיה?

  “בכישרון רב, ולאורך עלילה קצבית ומותחת, מציגה בפנינו גילה נאומן ימיני דמות נשית מורכבת, שאי אפשר שלא להתאהב בה. דרך דמותה של תלמה, היא נוגעת בשלל נושאים אנושיים – דימוי עצמי, קריירה, חברות, דייטינג, סקס, רגעים בחיי הנישואים, הורות וקשרי משפחה, המהדהדים בעוצמה ומתמזגים זה בזה לכדי עלילה הנעה על חבל דק הנמתח בין הומור וכאב, תקווה וייאוש, אינטימיות וריחוק.”

  איילת קליין כהן, עורכת, עיתונאית ומבקרת ספרות

  כריות אוויר הוא הראשון של גילה נאומן ימיני, אם לשניים, מוסמכת הפקולטה לאמנויות מטעם אוניברסיטת תל-אביב ובוגרת החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה. בעברה, עסקה בהפקות תאטרון וטלוויזיה ובעריכת מגזינים, ובעשור האחרון, עוסקת בייעוץ תקשורתי לתחום האמנות והתרבות.

  לרכישת הספר וספרים נוספים במחיר מבצע לכבוד פתיחת שנת 2018 באתר star Books.

   

  פוסט נבחר – נכתב על ידי:

  Star Books

  December 31, 2017 at 8:55pm

  קבוצה: כל הרומנטיקה הזאת