תחרה וצבע / אילת סווטיצקי

5 ככובים

אני רוצה להוריד את הכובע בפני הכותבת והוצאת הספרים, זה אחד הספרים עם לא אההה … אני לא יודעת מאיפה להתחיל אני פשוט מאוהבת בטליה ובבן, אני מקווה שהסופרת יודעת עד כמה טליה בלום נגע בי בכולנו אי אפשר שלא להתאהב בה, היא אמתית מקורית פשוט בא לי לחבק אותה, ובן סטורם אמממ פשוט מושלם, יש פה את כל המרכבים של בחורה רגילה, גבר עשיר הורס והמון סקס, חשבתי שזה ישעמם אותי אבל טעיתי וגדול, טליה בלום היא דמות חזקה ומרעננת שנלחמת עם השדים שלה ויוצאת לזכות באהוב ליבה ” ואני אשלח אליך מילים ואקרא לך. בחזייה שחורה ומריחות של צבע על הבד.
אפתה אותך אלי. בתחרה וצבע.” אני ממליצה בחום לרוץ לקנות ולקורא כי זה ספר שבהחלט רציו שהיה על מדף הספרים בבית עם את חובבת את הז’אנר.

תקציר :” ויש אהבות מכלות. כאלה שאי אפשר לחיות בלעדיהן. כאלה שנגעו בחיים שלנו רק לרגע, והן שם לתמיד. ואנחנו נאבקים בצורך שלנו לעשות הכול בשבילן. הכול רק כדי שהן לא יילכו. ואנחנו מוכנים לסבול ולכאוב ולהתענות רק כדי להחזיק אותן קרוב, כל כך קרוב, כמו אוויר לנשימה “.

כשטליה בלום, בלוגרית ישראלית בת 26, נוחתת באנגליה בפתחו של הקיץ.
נאבקת במאניה דפרסיה ובהפרעת האכילה שמהן היא סובלת, היא מגיעה לביתו של אחיה דני בלונדון בניסיון להציל את עצמה, מעצמה.
מפגש עם בן סטורם, חברו הטוב, גבר צעיר ומצליח, שמסתיר בעצמו כמה סודות, מטלטל את עולמה. היא רוקמת מזימות, מפתה ומתפתה, נכנעת ליצרים, לתשוקות, והכול במטרה להשיג את הגבר שלה.
בדרכה המיוחדת נותנת לנו להיכנס לנבכי נפשה, לוקחת אותנו איתה לסיבוב על רכבת ההרים שהיא חייה.

תחרה וצבע הוא הספר הראשון בטרילוגיה אירוטית מטלטלת, המעניק הצצה נדירה על החיים בקצוות, העליות, המורדות, וסערות הנפש שהחיים מזמנים.
זהו סיפור על התמודדות, אהבה, והזכות לחיות

תגובות

תגובות פייסבוק

מחשבה 1 על “תחרה וצבע / אילת סווטיצקי

כתוב/כתבי תגובה