קרב אותי / ג’ קנר

קרב אותי / ג’ קנר

 

הספר השני בטרילוגיית סטארק ( הראשון שחרר אותי ) והוא מעולה !!!!

האמת פתחתי את הספר הזה קצת בחשש, אני אף פעם לא קוראת ביקורות לפני והפעם קראתי זה היה בלתי נימנע כי היה רעש גדול סביבו, בקיצור רוב הביקורות היו טובות אבל אלה שלא הטענה העיקרית הייתה שאין עלילה והספר כולו סקס אז תרשו לי להגיב על זה :

בנות יקרות זה ספר שמוגדר ארוטי למה לעזאזל ציפיתם ????

אתן כמובן תענו לי : לעלילה

ואני עונה : יש עלילה !!!! אני לא מבינה מה אתן רוצות !!! הספר מעולה !!!

מה אתן מופתעות בראשון לא היה סקס ?

כל מי שהתחברה לראשון תתחבר גם לשני אני אישית מאוהבת אנושות בדמייאן !!!

סליחה אבל עם כל הכבוד ויש כבוד בספר ” הגבר הזה ” אין סקס ? אז למי שלא קראה תרשו לי לגלות לכם סוד קטנטן יש מלאאא סקס !!!

ובספר זהב ודיו ( הספר השני בטרילוגיית תחרה וצבע ) אין סקס ? או יש יותר עלילה מסקס ? אני לא בטוחה !!! וזה בסדר כי ברגע שאתם מחוברים לדמות אתם רוצים לקורא עליהם כמה שיותר ואם משולב בזה קטעי סקס יותר טוב !!!!

בגדול אני שונאת לערוך השוואות בין גיבורים כי כל גיבור כבודו במקומו מונח אבל הפעם אני אחרוג ממנהגי והגיד בנות שלא התחברו לג’סי מ ” הגבר הזה ” כי הוא כוחני ושתלטני מידי ( למי ששואלת אני אישית מאוד אהבתי ) חייבת לפי דעתי לקרוא את הטרילוגיה הזאת !!! דאמיין עושה את זה בקלאסה לפי דעתי הוא מושלם !!!

חוץ מזה סוף סוף טרילוגיה מעולה שלגיבור שלה לא קוראים א’יתן ולגיבורה לא קוראים אווה רק בשביל זה שווה קריאה !!! ( לא שיש לי בעיה עם השמות האלה אבל אני כבר מבולבלת מרוב כל האוות והאי’תנים )

מה מחכה לנו בספר :

נכון עבר המון זמן מהשני אבל אל חשש אתן יכולות להתחיל לקרוא כי בהתחלה ניקי מרעננת לנו את הזיכרון

טוב הספר מתחיל מאיפה שנעצר הראשון, ניקי בשלבים האחרונים של הציור הקשר שלה ושל דמייאן מחשמל ואז כמובן ככל שהספר מתקדם יש עליות ומורדות הסודות מתחילים להיחשף והסוף עוצר נשימה !!!

למי שלא הבינה מומלץ !!!

 

תקציר :

הצרכים של דאמיין סטארק מוחשיים – הצורך שלו בעונג, הצורך שלו בשליטה והצורך שלו בי. הוא יפה ומבריק אבל הנפש שלו מיוסרת, כך שהוא מתאים לי בדיוק.

הסכמתי להיות שלו ושלו בלבד, ועכשיו אני רוצה שגם הוא יהיה כולו שלי. אני רוצה שנשתייך זה אל זה, מעבר לגבולות האקסטזה המתוקה שלנו ובמעמקי התשוקות המקננות בנו. אני רוצה שלהבות האש שמתלקחת בינינו יעטפו את שנינו.

אבל יש בתוך נפשו של דאמיין מקומות אפלים שאפילו התשוקה הפראית בינינו אינה מצליחה לגעת בהם. אני כמהה לגלות את סודותיו, משתוקקת לראות אותו מתמסר לי כמו שאני התמסרתי לו.

תגובות

תגובות פייסבוק

4 מחשבות על “קרב אותי / ג’ קנר

כתוב/כתבי תגובה