ציידת הלילה / ג’אנין פרוסט (קאת´רין קרופילד ציידת הלילה 1 )

ציידת הלילה / ג’אנין פרוסט (קאת´רין קרופילד ציידת הלילה 1 )

5 כוכבים +

וואו מאיפה להתחיל ? הספר פצצה, מהממם מטורף, לא הצלחתי להפסיק לקורא, דבר ראשון הכריכה של הספר פצצה וכך גם התקציר מגרה ומשקף לגמרי את הספר והדמויות אלוהים הדמויות נדירות !!!קאתרין קרופילד היא מהממת סקסית חצופה ולא מפחדת להודות בחסרונות ובטעיות שלה, באחד הלילות היא מסתבכת עם בונז, שוכן הלילה הסקסי. המפגש איתו מערער את כל תפיסת עולמה, והוא ישנה את חייה לנצח. קצת על בונז אחחחחחח, בונז הוא ערפד קשוח חזק ומאהב מדהים, אני מתה על חילופי הדברים בינו לבין קייט במיוחד אני אוהבת שהוא קורא לה ” חתלתולה “, העלילה כתובה בטוב טעם עם גיבורים חזקים קאט ובונז שלא מפחדים להודות בפחדים שלהם ומחוברים לרגשות, האמת הרבה זמן כבר שמעתי על הטרילוגיה הזאת שכבר הספיקה הסופרת להוציא עוד ספר ( תודה רבה !!! ) וכנראה יש עוד כמה בדרך… חשבתי שאני לא יתחבר לז’אנר פנטזיה אורבנית וטעיתי בגדול אני מאוהבת בערפד !!! בקיצור מי שלא קרא אני ממליצה בחום לרוץ ולקנות, לא סתם הספר הוא רב מכר !!

תקציר : קאת’רין קרופילד גדלה בעיירה קטנה ושמרנית, שהתנכרה לה בשל נסיבות הולדתה. היא תמיד היתה יוצאת דופן והאמינה שטמון בה זרע רוע, כפי שאמהּ חזרה ואמרה לה כל נעוריה. כדי לפייס אותה היא מתחילה לצוד את יצורי הלילה, בתקווה שאחד מהאפסים האלה הוא אביה – האיש שהרס את חייה של אמהּ. באחד הלילות היא מסתבכת עם אחד מהם, בונז, שוכן הלילה הסקסי. המפגש איתו מערער את כל תפיסת עולמה, והוא ישנה את חייה לנצח.
ואם זה לא מספיק, העלילה מסתבכת, ויש חבורת מרצחים שצריך לעצור, משפחה שצריך להסתיר ממנה דברים ובונז אחד, שהופך להיות מפתה יותר מכל גבר עם דופק.

-291x396

תגובות

תגובות פייסבוק

כתוב/כתבי תגובה