פרא / אילנית עדני – המלצה של הסופרת לינדה מזרחי

פרא / אילנית עדני – המלצה של הסופרת לינדה מזרחי

עוקבות יקרות את הספר הזה שווה לקנות רק בזכות הכריכה המדהימה!
ואם זה לא משכנע אותכן אז בזכות הסופרת מוכשרת (בטירוף!) שכתבה אותו.

רב מכר אחד כבר מאחוריה והיא בדרך לפסגה בפעם השנייה.

את ספרה הראשון “הקיץ הזה” היה לי את הזכות לקרוא ככתב יד.

וגם את הספר החדש “פרא”, ואני רוצה להגיד לכם, יש למה לצפות!

מדובר בספר שאי אפשר להישאר אליו אדישים. עלילה מעניינת ומרתקת עד הדף האחרון.

קצת על העלילה:

דפנה היא סטודנטית תל אביבית הלומדת לתואר שני בזואולוגיה (כן יש מקצוע כזה). יש לה גוף עגלגל וחזה גדול, ביטחון עצמי נמוך וחבר לשעבר חתיך הורס ואם זה לא מספיק הוא לומד איתה באותה מכללה והיא צריכה לראות אותו כל יום מול העיניים וזה כואב כל פעם מחדש.

תכניותיה להקדיש את חודשי האביב למחקר שדה רגוע בשמורת יער אודם שברמת הגולן, מתנפצות כשהיא מבינה שתיאלץ לעבוד בצמוד לרפאל.

עכשיו בנות יקרות אתן עמדות להכיר את רפאל אך רפאל, יש לו את המקצוע הכי סקסי שקראתי עד היום! פקח של רשות הטבע והגנים.

רפאל טיפוס מסוגר, קר, מאיים ובאופן כללי הוא לא מחבב בני אדם. הוא מאוד מרוצה מחייו השקטים ביערות אותם הוא מכיר כמו כף ידו, עד שדפנה מגיעה ומערערת את כל מה שבנה ושמר עליו עד כה, וזה לא מצא חן בעיניו כלל וכלל. אם דפנה תסטה ממסלולה ביער, היא עלולה לגלות את סודו, וזה לא בא בחשבון.

דפנה מתאכסנת במלון ‘יער אודם’ ומתחת למיטתה היא מוצאת מחברת ובה ציורים מרהיבים, והיא מחליטה למצוא את הציירת האלמונית. מה שהיא לא יודעת שהחקירה שלה תפתח תיבת פנדורה שהייתה נעולה שנים רבות, ותציף מחדש את הסודות האפלים של היער!

בקיצור בנות זהו ספר חובה!

תקציר:
דפנה, סטודנטית תל אביבית לתואר שני בזואולוגיה, היא רשמית הבחורה הכי חסרת מזל בישראל. יש לה חיים משעממים, ביטחון עצמי נמוך, אבא מגונן יתר על המידה ורזומה של דייטים כושלים. תכניותיה להקדיש את חודשי האביב למחקר שדה רגוע בשמורת יער אודם שברמת הגולן, מתנפצות כשהיא מבינה שתיאלץ לעבוד בצמוד לרפאל, עוזרו של פקח היער.

רפאל, עובד רשות הטבע והגנים, הוא טיפוס מסוגר, קר, מאיים בנוכחותו ובאופן כללי לא מחבב בני אדם. הוא היה מרוצה מחיי הבדידות בטבע עד שדפנה הופיעה, ועתה התנהגותו הגסה והלא מתחשבת התעצמה שבעתיים. למען האמת, יש לו סיבה טובה להיות מוטרד. אם תסטה דפנה ממסלולה ביער, היא עלולה לגלות את סודו.

ערב אחד דפנה מוצאת באכסניית יער אודם מחברת שבה ציורים מרהיבים בצבעי מים, ומתחילה לחקור את עברה של הציירת האלמונית. היא לא יודעת שהחקירה שלה תפתח תיבה שהייתה נעולה שנים רבות, ותציף מחדש את הסודות האפלים של היער.

במסע מרתק וחוצה יבשות יגלו דפנה ורפאל שהגורלות שלהם התנגשו יותר מפעם אחת, שסופם של סודות להתגלות ושלא כל סיפורי האהבה יכולים להיות מושלמים.

פרא הוא ספרה השני של אילנית עדני. ספר הביכורים שלה, בקיץ הזה, קטף מחמאות רבות והפך לרב-מכר דיגיטלי.

לרכישה דיגיטלי ו/או מודפס לחצו כאן!

תגובות

תגובות פייסבוק

כתוב/כתבי תגובה