פנינה ומשי / אילת סווטיצקי

5 כוכבים +

וואווו ועוד פעם אחת וואווו I’m speechless אין זה בהחלט ה-ספר ב-ה’ הידיעה, התחלתי לקרוא אותו ביום שישי ב 18:00 בערב וסיימתי אותו היום ב 18:00 ( היית מסיימת אותו לפני אבל העייפות הכריעה אותי) זה בהחלט היו 24 שעות הכי טובות בחיים שלי עם 20 כוסות נס קפה ופקט סיגריות אני נשבעת כשסיימתי הרגשתי את העצמות שלי בולטות בבטן, ואוו מטורף, זהו אני לא קוראת יותר ספרים אני לא רוצה שטליה ובן יצאו לי מהראש, החיים שלי עכשיו מתחלקים לשניים לפני הטרילוגיה ואחרי, אני קצת מלודרמטית זה כנראה בגלל שסיימתי את הספר עכשיו אני עדיין מוצפת רגשות ( יחסית לבחורה שהיא speechless יש לי הרבה מה לכתוב )
עכשיו אני אנסה להתייחס קצת לספר אני אשתדל לברור את המילים שלי כי אני לא רוצה להרוס לכם את החוויה כי זאת בהחלט חוויה !!!
טליה ממשיכה לכתוב את הבלוג שלה אבל לא יכולה להיות היא האמיתי שלה כי כולם קוראים את הבלוג שלה כולל בן אז היא כותבת במחברת סודית מה שהיא באמת מרגישה, האמת ישר כבר הבנתי לאן זה הולך -מחברת סודית – סודות תמיד מתגלים בסופו של דבר …
ואני אסיים עכשיו בתודה ובקשה, אילת סווטיצקי היקרה, את סופרת מוכשרת ברמות אחרות ואני אוהבת אותך בלי להכיר אותך !!! תודה שהכנסת לחיי את טליה ובן, אני מקווה שתמשיכי לכתוב לנו ספרים כי את אלופה !!! יש לי בקשה אחת קטנה בבקשה תכתבי לנו ספר המשךךך !!! אני לא רוצה להיפרד מטליה ובן !!!בבקשה.
( זהירות ספוילר —– ספוילר — לא לקרוא עם לא קראתם את הספר ———- ספוילר
אחרי שבן מגלה את המחברת הסודית הוא כועס ועוזב את טליה האמת אני גם כעסתי עליה מאוד !!! תשתפי את בן הוא גבר הכי מבין שיש! פחות כעסתי על הקטע שהוא לחץ את היד לאיתן כי הבנתי את טליה אם היא הייתה מגלה לו באותו רגע מי זה השכן ” הנחמד ” שלה הוא היה מרביץ לאיתן ומפוצצף לו את הצורה והוא היה מסיים את החופשה במשטרה, אבל אז התהפכתי עליו 180 מעלות כמה בן אדם יכול להתחנן ולבקש סליחה ? זה היה מוגזם כבר רציתי לצעוק מתוך תסכול ” טליה תתעוררי על עצמך ותעזבי אותו ” אבל לשמחתי היא לא עשתה את זה.
אני ממש מקווה ומחזיקה אצבעות שאילת תפתיעה אותנו בספר המשך כי אפשר לפתח את זה למילון כיוונים מעניינים )

תקציר :
“טליה… טליה… איפה הדברים שלך עכשיו?” הקולות הנשכחים חוזרים. מצחקקים ברחבי הבית שהיה שלי. “הבגדים שלך לא כאן. והריח שלך לא כאן. ואת? את לא כאן. רק אנחנו כאן טליה. רק אנחנו. והוא…”

השדים של טליה בלום מסרבים להישאר סגורים.
גיבורת הספרים “תחרה וצבע” ו “זהב ודיו“, עדיין נאבקת בכל כוחה להאמין בעצמה. להאמין שהיא ראויה לטוב.
הצעת נישואים, בלוג מצליח, גבר שרוצה אותה כמו שהיא, עדיין לא מצליחים לגבור על פחדיה. רגע אחרי שהסירה את הטבעת שנתן לה בן סטורם, טליה בלום צריכה ללמוד להתמודד. להתמודד עם עברה, להתמודד עם פחדיה, עם הרצונות שלה, להתמודד עם הסערות הגדולות שעוד נכונו לה ובעיקר להתמודד עם עצמה. היא צריכה לגלות את עצמה מחדש. והפעם לא בטוח שיהיה מיש

תגובות

תגובות פייסבוק

כתוב/כתבי תגובה