סיפורי יהלומים

סיפורי יהלומים


אם הייתם מכירים אותי לפני שנה, אני הייתי הבחורה הזאת שכולם הולכים שבי אחריה, אבל גם זאת שבורחת לא רק מגברים, אלא גם בורחת מעצמי.
גברים אהבו אותי ונשים שנאו אותי, זה תמיד היה אותו סיפור ותמיד לקחתי כל דבר עד הקצה וכך גם היו יחסיי עם אביב.
אביב תיאר את האהבה שלנו יום אחד כאהבה בין הגלים, פעם הים שקט והכל טוב ופעם בא גל גדול ושוטף אותנו לחוף מחוץ למים המוכרים שלנו ודווקא שם על החוף אנחנו טובעים כל פעם מחדש.
אביב היה הגבר היחיד מבין כולם שנתתי לו הזדמנות שנייה. אני לא בטוחה למה, אבל היה בו משהו שהרגשתי ששווה בשבילו לקחת סיכון. ידעתי מראש שהלב שלי יישבר בסופו של דבר וכל הזמן הזה רק ישבתי וחיכיתי עד שניפול, אני והלב שלי מהצוק שטיפסנו אליו יחדיו.

בחודש הראשון שלנו יחד לאחר שהתאחדנו, הייתי חזקה מתמיד והרגשתי סוף סוף שעכשיו תורי לחיות באושר ובעושר. היינו הזוג המאוהב שכולם דיברו עליהם, בלתי מובסים ועל המסלול בדרך לזוגיות נצחית.
שלושה חודשים ורגע לפני שההזמנות לחתונה יצאו, הרגשתי ערב אחד שאביב חסר מנוחה ומוטרד.
תפסתי אותו לשיחה באותו ערב ומה שלא קלטתי בין המילים ובקול הסימנים הוא אמר בעצמו.
“עד שתפסתי אותך אני לא רוצה לאבד אותך מצד אחד, אבל האהבה שלנו היא כמו גן עדן בשערי גיהנום…. כל הזמן טוב לנו וזו הסיבה שכל הזמן אני מחכה שמשהו יקרה לך ואת תשברי את הכלים כמו פעם ובעיקר את לבי”.
לא הבנתי מאיפה כל זה הגיע פתאום ואז החלטתי לתת לו דד ליין של שבוע, שאחריו הוא יחליט אם נעלה על הדרך שתוביל לחתונה כמתוכנן או שניקח מרווחי נשימה שאחריהם נעלה על הדרך לדרור של כל אחד מאתנו בנפרד.


הרגשתי מחנק והייתי חייבת לברוח שוב והפעם בהתאם למסורת האירית שעליה גדלתי והתחנכתי בודדתי את עצמי בפאב הראשון שראיתי ושתיתי עד אובדן הכרה.
בבוקר למחרת התעוררתי במיטה שלא היתה שלי וללא בגדים. זוג עיניים כחולות ויפות בהו בי וחייכו אליי חיוך יפה שנראה שמסתתרים מאחוריו סודות רבים מאד…….אבל זה כבר סיפור אחר לגמרי.

כותבת: הדר גבעתי כהן המוכשרת.

תגובות

תגובות פייסבוק

מחשבה 1 על “סיפורי יהלומים

  1. הדרייייי שרופה עלייך!!! את כותבת מדהים!! איזה כישרון!!!! מכורההההה❤????

כתוב/כתבי תגובה