לשחרר / מאיה בנקס

לשחרר / מאיה בנקס

4 כוכבים ( 3 כוכבים )

אך מאיה, מאיה, מאיה הייתי החברה הכי טובה שלי הטרילוגיה של הסתערות הייתה ( בגדול ) מעלפת !!! ולצערי בספר הזה זה לא קרה לי, בעיקרון הספר טוב, העלילה לכאורה מהממת איך שקראתי שאת התקציר הייתי שבויה של הספר אבל אז התחלתי לקרוא,
ההתחלה של הספר משעממת ממש הרגשתי כמו במבחן שאני צריכה ללמוד מהי סאבית וזה לעזאזל ממש לא מעניין אותי, למי אכפת ? אחרי שהמבחן ניגמר ( אני בטוחה שהייתי נכשלת ) הספר ממריא ומתחיל להיות יפה ומעניין העלילה מתפתחת וחזרתי לשלווה ולנחלה ואז מאיה הביא לי אותה בהפוכה עם דמעות של גבר, אין לכם מושג כמה אני שונאת אבל ממש שונאת שגבר אלפא man, דומיננטי שולט חזק מזיל דמעה ( מצאתי את עצמי מתחננת ” בבקשה לא ” ,רק בגלל זה רשמתי בסוגריים 3 כוכבים ) ולי יש רק שאלה אחת לשאול את מאיה, למה ????
קצת על העלילה
גו’ס איבדה את בעלה האהוב בתאונת דרכים, שלוש שנים היא התאבלה עליו עד שהיא מחליטה שהיא לוקחת את עצמה בידיים אחרי שהיא נפרדת ממנו פעם אחרונה על הקבר היא מחליטה להגשים את הפנטזיות שלה, פנטזיות שבעלה המנוח לא יכול היה להגשים אותם בגלל התעללות שהוא ואחותו עברו בילדות, גו’ס רוצה שליטה היא צריכה גבר דומיננטי קשוח שיפליק לה
דאש הוא גבר חזק חתיך הורס דומיננטי והוא מאוהב בגו’ס מאז הוא מתמיד אבל הוא אף פעם לא עשה דבר בנושא כי הוא שמר אמונים לבעלה שגם היה שותף לעסקים והחבר הכי טוב שלו, וגם אחרי מותו הפתאומי של קרסון הוא לא עשה דבר ונתן לגו’ס להתאבל על מות בעלה
הם נפגשים במועדון סקס שניקרא ” הבית ” דאש כמובן היה בהלם אבל אז התעשת על המזל הטוב שנפל בחלקו
” אם זה מה שאת רוצה, אם זה מה שאת צריכה, אז אני אהיה הגבר היחיד, לעזאזל, שלו תציעי את ההתמסרות שלך”.
ואז מתחיל בניהם רומן חושני
יש גם את אחות של קרסון, קיילי שהיא דמות משנית בסיפר לא מקבלת הרבה במה אבל הספר הבא הוא עליה ועל ג’נסן שהוא השותף החדש של דאש, בקיצור מה שאני באה לספר לכם שזה צריך להיות ספר פצצה כי ג’נסן הוא גם גבר חתיך הורס ודומיננטי וקיילי היא בחורה שעברה התעללות בילדות ומפחדת מגברים דומיננטיים אז החיבור בניהם צריך להיות אש !!!

תקציר : ג´וס כבר מצאה פעם אחת אהבה מושלמת, והיא יודעת שלעולם לא תמצא אותה שוב. לאחר שהתאלמנה מבעלה האהוב, קרסון, היא מחפשת עכשיו את הדבר היחידי שבעלה לא היה יכול להעניק לה: שליטה. היא מרגישה בודדה ומחפשת דרך להשתחרר מהיגון, לטעום שוב, ולו לזמן קצר, את השלמות שהכירה.

היא מחפשת את זה במועדון סקס יוקרתי, שבו אפשר להגשים כמעט כל פנטזיה שעולה על הדעת: סקס, כוח שליטה. היא מייחלת לחקור את הגבולות האפלים של התשוקה, מתאווה להתפלש בתוך האדנות והשליטה של גבר חזק. היא לא מעלה על דעתה שדווקא שם, במועדון ההדוניסטי, תמצא את הגבר היחיד, שיהיה לה משענת ונחמה מאז מות בעלה – את חברו הטוב ביותר, דאש.

דאש חי כבר שנים עם סוד: הוא מאוהב בג´וס מהרגע שפגש אותה. הוא לעולם לא היה בוגד באמונו של קרסון, אז הוא חיכה והציע לג´וס נחמה, מקווה שאולי יום אחד יוכל להציע לה יותר מכך.

כשהוא נתקל בג´וס במועדון המוקדש לפינות האפלות של התשוקה, מתברר לו מה היא באמת רוצה וצריכה. אם שליטה זה מה שהיא באמת רוצה, אז הוא, ורק הוא, יכניס אותה לעולם הזה. הוא יהיה האחד שיורשה לגעת בה, לסגוד לה, לאהוב אותה. הגבר היחיד שאליו תתמסר.

45600025060b

תגובות

תגובות פייסבוק

3 מחשבות על “לשחרר / מאיה בנקס

כתוב/כתבי תגובה