זהב ודיו / אילת סווטיצקי

4 כוכבים

ספר המשך לתחרה וצבע, קשה לשחזר הצלחה של ספר ראשון כי ההתחלה תמיד יפה, כל הקטע של רוצה לא רוצה, המשחק הראשוני, הנשיקה הראשונה, כל ההתרגשות בגילוי אחד את השניה, הפלת החומות והאי ודאות אני יכולה להמשיך ככה לנצח אבל ניראה לי הבנתם את העיקרון, אין מה לעשות אבל החיים נמשכים וכך גם בספר.

מי שקרא את הראשון חייבת להמשיך לשניה במיוחד שספר הראשון ניגמר במתח שממשיך לספר השני, אחרי כל מה שעברה טליה, בן מתוודה באהבתו אליה ואז הספר קצת נימתח ואז חוזר למסלול וניגמר במתח ( שוב ) שבן עוזב אני מחכה בקוצר רוח לאחרון

בגדול כל הספר עסק בטליה, טליה מצליחה טליה מדגמנת טליה מוציאה ספר טליה…טליה…טליה … אבל מצד שני טליה ממכרת וסוחפת אז מה בעצם אני מתלוננת

תקציר : ” טליה, קול שקט קורא לי מהדלת. אני שוכבת בדממה ולא עונה. אין לי מילים עוד לאף אחד
הצעדים מתקרבים ומנורה קטנה נדלקת ליד המיטה. הגב שלי לאור, אין לי כוח אפילו להסתובב

טליה בלום, הבלוגרית החושפנית, שבויה בעברה המכאיב, מאוהבת עד כלות בבן סטורם, שזעזע את עולמה, מתמודדת עם דיכאון עמוק וצריכה להתחיל מחדש. בברצלונה נראית המציאות מאיימת מתמיד לאחר שנחשפה לעולם בשמה האמיתי, פחדים ישנים וחדשים מאלצים אותו להתמודד עם השדים שלה פעם נוספת ולגלות שהחיים מזמינים לה הפתעות פעם אחר פעם.

“זהב ודיו” הוא החלק השני בטרילוגיה המצליחה “תחרה וצבע”. הספר ממשיך את סיפורה של טליה בחיפושיה אחר מזור לפחדיה, כוח למגר את השדים שלה ואומץ להשיב את האהבה לחייה – קודם כל לעצמה.

תגובות

תגובות פייסבוק

כתוב/כתבי תגובה