התשוקה לחיות/ דנה לוי אלגרוד

התשוקה לחיות/ דנה לוי אלגרוד

סיימתי את הספר הזה כבר לפני שבועיים ויש לי רגשות מעורבים. לא הצלחתי לכתוב ביקורת כי הייתי צריכה לעכל קצת את הספר.
ועכשיו אני רוצה להגיד לכם רוצו לקנות את הספר !!! רק תבינו עד כמה הספר הזה הוא טוב, הוא משאיר אתכם עם רגשות מעורבים ומלא שאלות לסופרת, למה ? איך ? מתי ? ובעיקר וואוו !
אחרי שהחבורה לומדת לשרוד הם צריכים עכשיו ללמוד לחיות וזה לא פשוט בכלל, הספר הזה הרגיש לי שונה לגמרי מהראשון כאילו מדובר בשני ספרים שונים לגמרי וזה פשוט לא הגיוני כי הספר הזה הוא המשך לראשון ( אי אפשר לקרוא אותו בלי לקרוא את הראשון )
דנה לוי אלגרויד הלכה בספר הזה על כול הקופה, זה הכל או כלום, זורקת לנו את האמת המכוערת לפנים ואומרת לנו עם זה תתמודדו, תחיו וואלה זה קשה !!!
עצם העובדה שסיימתי אותו ביום וחצי כבר מעידה שלמרות שכעסתי בקטעים מסויים לא הצלחתי להפסיק לקרוא !!!
איך יודעים שספר הוא ספר טוב ?
אתם חווים את כל הרגשות האפשריים מתאהבים מתעצבנים כועסים צוחקים מתרגשים וכאן יש הכל מהכל !!!
זה ספר סוחף ובהחלט גם מעצבן וזה כל היופי !!!
אז מה מצפה לנו בספר :
אווה ואית’ן יוצאים לארצות הברית לגלות מה עלה בגורל המשפחות שלהם, ביחד עם אנטולי ( רק תרשו לי להדגיש אנטולי !!! ) לילי הקטנה, ג’ונתן ושאר הניצולים שהצטרפו אליהם למסע ההישרדות אחרי אסון הצונאמי באי טנריף.
הם עוברים הרפתקאות לא פשוטות בדרך, היתקלות עם אויבים שמאיימים עליהם, ולבסוף הם מגיעים לארצות הברית ומתמקמים, עכשיו הם צריכים ללמוד לחיות הם מנהלים מאבק על חיים חדשים בתנאים לא פשוטים מתוך רצון ליצור איזו שיגרת חיים למען הניצולים.
לגבי הרומן בין אווה לאית’ן – אמרתי לעצמי מה כבר אפשר לחדש ביחסים ביניהם, ואני רוצה להגיד לכם יש הרבה !!! הרומן שלהם עובר תהפוכות שמאיימות על מימוש אהבתם. לא ארחיב רק אספר לכם שכאן מחכות לכם הרבה הפתעות…

אם עוד לא הבנתם זה ספר חובה !!!

תגובות

תגובות פייסבוק

2 מחשבות על “התשוקה לחיות/ דנה לוי אלגרוד

  1. היי
    מאוד מרענן וכיף לקרוא את האתר שלך כקוראת מתוך המוני הנשים (וגם גברים) תודה על העידכונים
    חבל שבארץ לא מתרגמים ספרים מאנגלית במהירות שהם יוצאים לאורל משל סופרת כמו נורה רוברטס שספרה החדש יצא אך לא נמצא בחנויות וסופרות רבות כמוה
    שיהיה חג שמח והמשך קריאה מהנה לכולן

כתוב/כתבי תגובה