הסתערות של תשוקה / מאיה בנקס

5 כוכבים

החלק השני בטרילוגיה המעולה, בדרך כלל ספר שני הוא קצת פחות מעניין בגלל שעברנו את הקטע של התאהבות, החיזור, הפלת החומות ובדרך כלל הזוג מתחתן או ביחד אבל כאן זה לא ממש החלק שני שממשיך את עלילותיהם של גייב ומיה, הסיפור הוא של ג’ס בדומה לגייב גבר שאי אפשר לעמוד בפניו אבל כאן הכותבת עשתה לנו קטע איך שאומרים “עבדה עלינו “במקום לתת לנו בחורה טובה בלי ניסיון או עם קצת ניסיון כמו שאנחנו רגילים פתאום בחורה איך אני ארשום את זה בעדין ” שובבה ” אז זה נחמד אני לא יודעת עם אני אוהבת את זה או שונאת את זה או מקנאה בה וזה מדהים !!! הספר הזה מעולה כמו הראשון ואני מחכה בקוצר רוח לשלישי שבטוח ידבר על הגבר האחרון בחבורה שהוא אש

תקציר : תאני היפהפייה נאלצת כל חייה לדאוג לעצמה. היא נדדה בין משפחות אומנה ולמדה להיות עצמאית. עכשיו לשם שינוי, היא רצתה שמישהו יטפל בה. רק בה. ייקח את העול מעל כתפיה. יקבל את ההחלטות. והיא תוכל פשוט לחיות. ליהנות מכך שאינה צריכה לדאוג מנין תבוא הארוחה הבאה שלה, או איפה תישן הלילה. היא רצתה עדינות. היא רצתה… אהבה.

גייב, ג´ייס ואש נמנים עם הגברים העשירים והחזקים ביותר באמריקה. הם רגילים לקבל כל מה שהם רוצים. כל דבר שהוא. ג´ייס, עם עיניו הכהות החודרות ומבטו המהורהר, הוא פיתוי טהור עבור בתאני. הוא עושה ואומר את כל הדברים הנכונים. דברים שחודרים ישירות לליבה, וגרוע מכך – מעוררים מחדש את הדבר היחידי שוויתרה עליו כל כך מזמן. תקווה.

ג´ייס מקיף אותו, נוגע בה, ממלא אותה. ממלא בתוכה מקומות שבמשך זמן כה רב היו חלולים וכואבים. הוא הגיע ונגע בתוך תוכה והפיץ בה חמימות וסיפוק. הוא לימד אותה ליהנות מההתמסרות לסקס אחר, כזה שמעולם לא חוותה.

ג´ייס לא יכול לשנות את עברה של בתאני, אך הוא בהחלט יכול לשנות את ההווה שלה ואת גורלה.

 

תגובות

תגובות פייסבוק

כתוב/כתבי תגובה