“הסוקרות של רומן רומנטי” האלבום של Liat Cohen Sandel

“הסוקרות של רומן רומנטי” האלבום של Liat Cohen Sandel

כלוב הזהב / ליהי שן

כבר הרבה זמן שאני שומעת בקבוצה על ליהי שן ועל הכתיבה שלה. לצערי, רק עכשיו ניסיתי.
וואו, הספר הזה העיף אותי. כתוב בצורה מושלמת- היו רגעים שפשוט התפקעתי מצחוק, רגעים שפחדתי והייתי במתח, התרגשתי ופשוט נהניתי.
כבר הרבה זמן שלא קראתי ספר אל תוך הלילה, אבל וואלה לא יכלתי להניח את הספר מהיד. התאהבתי לחלוטין. העלילה סוחפת ונבנית בצורה חכמה, ולא רצה לשום מקום. הקשר בין ארי לעדן מתבשל לאט. הקטעים האירוטיים הם בול בזמן, בלי משפטים קלישאתיים, בלי ביטויים מעייפים ולא אמינים. הכל בול!!!
אין לי מילים, חוץ מ… מתי יוצא הספר הבא? לא עומדת בזה!!!

תקציר:

עדן באום היא הילדה הטובה שכל הורה היה חולם שתהיה לו. היא לנצח הולכת בתלם ולעולם לא סוטה ממנו.
בלימודים,
בצבא,
בחיי המשפחה.

אך כשעדן מגלה שאחיה התאום, רם, שוב הסתבך, חייה משתנים לנצח. ההתמכרות של רם להימורים לא חוקיים, זו שגרמה להוריה לרוקן חסכונות ולמכור חלק מרכושם הצנוע, שוב מאיימת להוציא את משפחתה משיווי משקל. הפעם – המחיר הרבה יותר כבד ולא נמדד בכסף.

אריאל סגל הוא בן טובים עם עבר צבאי מפואר ופנתאון כיבושים הכולל כל אישה עם דופק באזור השרון. ממש במקרה, הוא גם אחד העבריינים המפורסמים ביותר בארץ, מהסוג שמשטרת ישראל רק מחכה לאזוק ולזרוק לאבו כביר עם כרטיס בכיוון אחד. הוא חי כל קלישאה שעדן שונאת: הרכבים המפלצתיים, הכסף המהיר והמלוכלך והקומבינות מהסוג שמפיל אנשים כמו אחיה לתהום.

“כלוב זהב” הוא רומן פשע מטלטל על הפכים גמורים שכנגד כל הסיכויים, מנסים להתגבר על מכשולים בתוך ומחוץ למערכת היחסים שלהם. וכשזו נבנית על חטאים? – סוף טוב הוא בגדר משימה בלתי אפשרי. הספר מבוסס על סיפור אמיתי, והוא אחד מתוך שניים בסדרה.

ליהי שן חולמת בימים וכותבת בלילות. יום אחד היא עוד תגיע רחוק, אבל כרגע היא דוחה את זה.

לרכישת הספר הדיגיטלי לחצו כאן

לרכישת הספר למכשיר הקינדל לחצו כאן

לרכישת הספר המודפס שלחצו כאן

 

תגובות

תגובות פייסבוק

כתוב/כתבי תגובה