“הסוקרות של רומן רומנטי” האלבום של Adi Sadi Vazana

“הסוקרות של רומן רומנטי” האלבום של Adi Sadi Vazana

סחרור גורלי / דנה לוי אלגרוד
ספר מצויין!!
קראתי את הספרים הקודמים של דנה וחיכיתי לספר הזה ידעתי שדנה לא תרשום על גבר עשיר שבוחר לו אישה שתוותר על הכול בשבילו …
בספר הזה יש עלילה סוחפת וכואבת במיוחד ובמקביל יש שם אהבה מטורפת …
אהבה שמתחילה בשינאה בכאב ואכזבה … אבל כמו שאומרים: אהבה מנצחת ובגדול.
יש בו משהו סוחף שגורם לנו להמשיך לקרוא בלי יכולת עצירה… (לא עזבתי עד שסיימתי)
היא קוראת לו אוברייאן או הטורף – ורק בסוף פתאום את שמה לב שאת לא יודעת את שמוסמל ההבעה ‏‎smile‎‏ אבל אל דאגה…. בסוף יש את התשובה.

מומלץ בחום.

תקציר:
אירועי היום אינם נותנים לי מנוח והדיוקן של הטורף צץ ועולה לנגד עיניי. הגודל שלו כמעט בלתי אנושי, והפנים שלו נראות כאילו מישהו חצב אותן באבן. כל תו בפניו מסותת באופן מושלם, והיכולת שלו לשמור על הבעה אטומה מצמררת אותי. ממש כמו חצי אל וחצי בן אדם. אבל הטורף שלי הוא לא הבן של זאוס, הגיוני יותר שהוא הבן של אל הזעם…

מישל נדרשת לתת עדות גורלית בבית המשפט, ומהלך האירועים מאלץ אותה להתנתק מחייה, מחבריה ומבני משפחתה ולהצטרף לתכנית להגנת עדים. הנחיתה מהחיים הזוהרים כתקציבאית במשרד פרסום בניו יורק אל החיים האפורים כמלצרית בעיירה שכוחת אל – קשה וכואבת. וכשהיא כבר משלימה עם חייה החדשים והמשעממים, זהותה נחשפת והיא נשאבת לתוך מערבולת של תככים, מזימות ויצרים.

מישל מוצאת את עצמה נקרעת בין שני גברים המבקשים לפרוש עליה את חסותם. האחד הוא איש חוק והאחר הוא איש עסקים קשוח שטיבו שנוי במחלוקת, ושניהם מנהלים ביניהם מאבקים של כוח וכבוד. אך מי מהם באמת רוצה בטובתה, ומי מבקש רק לנצל אותה לצרכיו?במציאות קשה ומסעירה, שבה האדם שממנו ברחה אמור כעת לדאוג לביטחונה, מישל נאלצת להמר על חייה.

סחרור גורלי הוא רומן מתח מסעיר וחושני השואב את הקוראים לתוך עולם אפל ומרגש.

תגובות

תגובות פייסבוק

כתוב/כתבי תגובה