“הסוקרות של רומן רומנטי” האלבום של Adi Sadi Vazana

“הסוקרות של רומן רומנטי” האלבום של Adi Sadi Vazana

במציאות אחרת / נעמה סכר

הספר הזה השאיר אותי במתח מתחילתו ועד סופו.
ספר שמתאר את חייה של ענת שנולדה לבית קשה יום עם הורים עניים ואחים עבריינים שכל הנעורים שלה נלקחים ממנה לטובת פרנסת הבית.
בגיל 23 היא מחליטה להתנתק מהכל ולעבור למרכז ולהתחיל מחדש.
מה שהיא לא לוקחת בחשבון זה שהעבר שלה ירדוף אותה לאן שתלך.
לא רוצה לעשות יותר מזה ספויילרים רק אציין שהספר פשוט סוחף מותח ורומנטי.
לא יכולתי להניח אותו עד העמוד האחרון!

מומלץ ביותר!

גב הספר:

הגבולות הברורים שהצבנו לעצמנו מיטשטשים, ואני חוצה אותם. מתעלמת מתמרורי האזהרה בדרך ומפתחת כלפיו רגשות אסורים. המציאות מכה בי במשחק מעוות, שאני משחקת עם הלב. מאוחר מדי לסגת. הסערה החלה, וחומות לבי נפרצו”.

ענת צור, בת 23 משכונת מצוקה בבאר שבע, מחפשת מפלט מחייה רוויי הקשיים והאלימים, שסיפקו לה אחיה הגדולים ועולם הפשע בו שזורים חייהם.

בן ריטמן, מנכ”ל חברה בינלאומית בן 29, נותר בודד ושבור לב יחד עם בתו הקטנה, לאחר שאיבד את אשתו ממחלה קשה. הקושי לגדל אותה לבד מוביל אותו לחפש עבורה מטפלת במשרה מלאה.

מודעה אחת במדור הדרושים מזמנת פגישה גורלית המשנה את חייהם…

ענת ובן, שמגיעים מעולמות שונים, נסחפים בתשוקה חסרת מעצורים לתחילתו של רומן חושני המטלטל את חייהם. התחושות העזות משתלטות על שניהם, אך העבר של ענת בא ורודף אותם. סודות אפלים מחייה מתחילים לצוץ ולהרוס את כל מה שחלמה עליו, ועליה למצוא את הדרך להתמודד איתם.

מה קורה כאשר העבר חודר להווה ומאיים להרוס את העתיד לבוא? האם האהבה החזקה יכולה לגבור על המכשולים ולשנות את פני המציאות? ומה יהיה המחיר אותו תצטרך ענת לשלם?

״במציאות אחרת״ הינו רומן ביכורים המשלב בתוכו מתח, אהבה ותשוקה.

לרכישת הספר מודפס או דיגיטלי לחצו כאן!

תגובות

תגובות פייסבוק

כתוב/כתבי תגובה