הכחול שבעינייך / ג’וד צ

הכחול שבעינייך / ג’וד צ

תקציר:

אני הולך אחריה, מרגיש את השערות בעורף שלי סומרות, מרים את הראש ונתקל בזוג עיניים כחולות. כל כך כחולות.
והן כאילו קוראות לי. אני רוצה לטבוע בהן.
שמה נפלט מפי בלחישה. “מיקה”.”

רומן מסחרר.
מיקה, צעירה בת 24 מרגישה שחייה נכנסים סוף סוף למסלול הנכון . ילדותה עברה תחת צילו של אובדן, ולאחר שנים של מרד נעורים בהן היתה נחושה לשבור את הכלים ולזעזע את הקרובים לה, היא מאמינה שימי הפורענות שלה הסתיימו. אך דבר לא הכין אותה למפגש הלא צפוי עם אהבת נעוריה הלא ממומשת במועדון לילה, אריק, חברו הטוב של אחיה הגדול, שעמד שם תמיד לצדם, תמך, עודד ולא נתן להם ליפול. אריק, שמילא את חלומותיה מהיום הראשון בו ראתה אותו.

אריק בן ה 34, ידע תמיד כיצד להשתמש במראה החיצוני שלו ככרטיס הביקור שלו, והשאיר אחריו שובל של לבבות שבורים. אך משהו שבר את אריק, משהו שהוא לא מוכן לדבר עליו.
אריק חוזר לישראל לאחר שהות ממושכת בפריס ועמו מטען של סודות לא פתורים ומזימות חשאיות. הפגישה המקרית עם מיקה, לאחר ארבע שנים שלא ראה אותה, מצליחה לגעת בו. היא כבר לא הנערה הצעירה שנהגה להציק לו בעבר, כי מיקה כבר לא נערה, היא אישה. הוא יודע, שהדבר האחרון שהוא צריך כרגע בחייו, הוא להסתבך עם האחות הקטנה והפרועה של החבר הטוב ביותר שלו.
אבל לחיים יש מסלול משלהם והמשיכה העזה בין אריק למיקה מטלטלת את חייהם.
דמויות מן העבר צצות ומאיימות על הקשר שלהם. האם ישרדו את הקשיים? האם משיכה עזה
יכולה להפוך לאהבה?

 

תגובות

תגובות פייסבוק

14 מחשבות על “הכחול שבעינייך / ג’וד צ

  1. היי ,נכנסתי לאתר של הסופרת אבל כתוב שהאתר לא פעיל ..חיפשתי באתרים את הספר אבל יש אפשרות לרכוש את הספר רק באופן דיגיטלי. מאיפה אוכל לקנות אותו מודפס ? תודה מראש .

  2. האם יצא ספר מודפס של הכחול שבעינייך של ג. צפוורי. ואם כן איפה אפשר לרכוש אותו.

כתוב/כתבי תגובה