אהובתו של שר הנפט / תמר בורנשטיין-לזר

טוב בחיים שלי לא נתקעתי עם ספר כמו שנתקעתי עם הספר הזה !!! בחיי הוא לא זז לי קצת הזכיר לי את הספר ” הוכחה מוצקה ” שבהתחלה התרכז רק בעלילה והרומן היה בשוליים לפחות עד אמצע הספר. ב” הוכחה מוצקה ” הרומן תופס את המקום הראשון אבל כאן זה לא קרה, הרומן לא התפתח וגרוע מזה הספר ניגמר ב ” מתח ” ( המתח בגרשיים כי לפי דעתי סוף הסיפור לא גירה אותי להמשיך לקרוא את השני ) עכשיו למרות שהספר משעמם ובטח שלא אקרא את השני ( אין לי עוד שבוע פנוי לבזבז )ניסיתי לברר עם הוצאת דני זאת ההוצאה של הספר אבל הם לא חזרו אלי ( השרות שלהם ממש כמו הספרים – גרוע !!! )
זה לא ספר רומנטי וגם לא ספר מתח כי העלילה לא מותחת אלא משעמת וחופרת, בזבזתי כמעט שבוע על הספר המעפן הזה ואם אתם שואלים למה לא הפסקתי לקרוא באמצע ( שאלתי את עצמי את השאלה הזאת במשך השבוע הזה אלף פעם ) הסיבה בגלל שקניתי אותו ואמרתי לעצמי שלפני שהוא הולך לנוח על המדף שלי ולצבור אבק, לפחות אקרא אותו עד הסוף.
הנה דוגמא טובה לספר שנראה פצצה עפ”י הכריכה שלפי דעתי מהממת והתקציר מושך וכתוב בטוב טעם אבל התוכן בפנים משעמם !!! וזה מזכיר לי את הפתגם ” אל תסתכל בקנקן אלה מה שבתוכו ”

סתם לידע כללי :
תמר בורנשטיין-לזר היא סופרת מאוד מוכשרת שכותבת ספרי ילדים והמוכר בניהם הוא “קופיקו” האגדי אני אישית גדלתי עליו אבל לצערי עם כל הכבוד ויש מלא כבוד !!! עדיף שתמשיך לכתוב ספרי ילדים

תקציר :
מרי היא בחורה צעירה ומושכת החוזרת מצרפת לניו-יורק כדי לפתוח בקריירה חדשה כעיתונאית. בדרך משדה התעופה היא עוצרת בתחנת דלק, כדי למלא את מיכל הדלק של מכוניתה. להפתעתה, מתברר לה, שזו אינה משימה קלה כמו שחשבה. מיהו הגבר המסתורי בקדילק השחורה, שנכנס לפתע לתחנה ומציע את עזרתו ?

כך מתחילה עלילה מתפתלת ומרתקת המובילה את הגיבורה במבוך של מזימות ורגשות, מרחובותיה הסואנים של ני-יורק ועד לארמונות הפאר של איילי הנפט במזרח התיכון

תגובות

תגובות פייסבוק

כתוב/כתבי תגובה